O nas

 

Przepyszne żarełko i domowa atmosfera dla każdego!

Pierogarnia Stary Młyn to miejsce, w którym poczujesz się jak w domu swojej babci. U nas klimat kresów czuć już na samym ganku. Strawa, którą przyrządzamy dla naszych Gości jest wykonywana tylko z regionalnych i sezonowych składników!

Pierogarnia Stary Młyn do izba pełna pierogowych przysmaków!
 
Mamy tu ich bez liku – pieczone, gotowane, smażone, z mięsem czy z warzywami. Czy to żak, czy to mężny chwat, u nas nigdy nie będą głodni. Przepyszne placki i kluski to prawdziwy medykament dla duszy i ciała. A to wszystko robimy na bazie naturalnych składników i na podstawie babcinej receptury. Współpracujemy z wieloma lokalnymi dostawcami oraz robimy własne przetwory, które zabierzesz ze sobą do domu.

Zakładaj buty i przybywaj do naszej izby!
 
Mamy tu prawdziwą moc atrakcji! Nasze Pierogarnie to istne królestwo dla Pierogożerców.  U nas mamy coś dla najmłodszych ancymonów – książki, zabawki i moc atrakcji, które czekają w bawialni. Również podróżnicy znajdą tutaj coś dla siebie. Stary Młyn to miejsce z dusza blisko najciekawszych atrakcji turystycznych. Będzie więc coś do zjedzenia i coś do zobaczenia! Wywodzimy się z Torunia i to tutaj postawiliśmy dwie pierwsze izby z szyldem Stary Młyn – jedna stoi obok Mostu Paulińskiego. Gościmy wszystkich Gości również w takich miastach jak Poznań, Wrocław, Bydgoszcz i Gdańsk. Chyżo zapraszamy!