O nas

Pierogarnia Stary Młyn to ciepłe, klimatyczne miejsce pełne wspaniałych pierogów. Ich różnorodność przyprawia o zawrót głowy:
Lepiochy - z wody brane, pierogi tradycyjne,
Piecuchy - z pieca,
Czeburki Kresowe - smażone,
podpiekane, na słodko, wegetariańskie, z mięsem, z okrasą, skwarkami... aż trudno się oprzeć, by nie spróbować wszystkich tych pyszności.

A to nie koniec – zupy, rogaliki, placki, sałatki, desery, ciasta, wypieki, różności.... - a wszystko to oparte na tradycyjnych przepisach babcinych, kresowych, przez pokolenia doskonalonych. Jednym z powodów niepowtarzalnego smaku naszej kuchni jest „Babciny Certyfikat” – nadany przez autentyczne babcie, które same pomagają nam w przygotowaniu większości wypieków i pierogów oraz pilnują przestrzegania tradycyjnych przepisów. Pierogi są przygotowywane na miejscu, na świeżo. Po przyjęciu zamówienia od Klienta, ciasto jest wałkowane, nakładany jest farsz i pierogi się gotują bądź pieką, by za chwilę pojawić się jako pachnące danie na talerzu. To stanowi o nieprzeciętnym oraz domowym smaku kuchni Pierogarni Stary Młyn.

W naszych lokalach można się poczuć jak w starej karczmie, mając jednocześnie do dyspozycji wszelkie współczesne udogodnienia i obsługę na najwyższym poziomie. Przytulna atmosfera sprzyja spotkaniom rodzinnym, towarzyskim, randkom i  zachwyca turystów w poszczególnych miastach.

Dwie pierwsze restauracje sieci powstały w Toruniu. Okazało się, że takie miejsca są bardzo potrzebne  i cieszą się ogromną popularnością. Zgłosiły się do nas inne miasta i od kilku lat Pierogarnia Stary Młyn cieszą się także mieszkańcy Wrocławia, od roku Bydgoszczy. Plany zakładają wiele kolejnych miast w Polsce, bo każdy chce jeść pyszne pierogi.